Pás cudnosti

Kategorie: Jak na ženu

Kdo by tomu uvěřil. Ale tato kovová hračička se udržela až do dnešních dob. Má zabraňovat pohlavnímu styku, ale i jakékoliv formě masturbace, ať už u žen, nebo mužů. U žen může sloužit i jako ochrana před znásilněním.

Pásy cudnosti v minulosti

Podle dochovaných mýtů (nenazývejme je fakty, nejsou žádné doklady, které by pás cudnosti potvrzovaly najisto), měli začít používat pás cudnosti hlavně rytíři na svých manželkách při odchodu na křižácké výpravy v 14. století. Zamykali takto ženy, aby muže během války nepodvedly. Podle všeho se však jedná pouze o mýtus, který se šířil mezi lidmi. První pásy cudnosti, které se zachovaly až do dnešních dob, pocházejí až z 18. století. Byly vyrobeny z kovu, v němž se nacházely dva otvory, přes které bylo možné vykonávat svou potřebu. Nicméně nebyly tak velké, aby mohlo dojít ke styku či masturbaci. Celý tento nástroj měl tvar kalhotek, které ještě byly zpevněny kruhem v okolí beder. Na jedné straně ženu chránily před znásilněním, ale na druhou stranu hygienické podmínky musely být katastrofální. Vždyť si to představte, dělat velkou potřebu přes maličkou dírku na zadku.

Současnost pásů cudnosti

Kupodivu tomu všemu, se pásy cudnosti zachovaly až do dnešních dnů. Oblibují je hlavně milovníci BDSM praktik, kteří musí mít své partnery zcela pod kontrolou. V dnešní době však vývoj šel razantně dopředu a tyto hračky jsou vyráběny stále, ale jejich materiál je z lehoučkého kovu nebo kompozitu, který netlačí. Mají vnitřní stranu pogumovanou na okrajích, není je vidět a místy působí i zcela esteticky.

Pás cudnosti vznikl pravděpodobně někdy v období středověku, kdy jej nasazovali pánové svým manželkám během jejich působení na vojenských cestách. Chtěli tím dosáhnout, aby jejich partnerky byly věrné a oddané. Dnes se taková hračka nepoužívá na mučení dam a bránění jejich sexuálního života, ale během BDSM her jako doplněk.

Věděli jste, že existuje i pánský pás cudnosti? Zde ale nemůžeme mluvit o pase, je to spíše určitý obal, který se podobá kleci, přes kterou sice muž může jít na malou potřebu, ale erekce či pohlavní styk nejsou možné kvůli malému prostoru. Mazané, že? Neuvěříte, ale muži mají rádi tento způsob mučení v oblasti BDSM. Mnoho submisivních pánů má rádo, když jejich sexualitu plně ovládá nadřízená dáma, která rozhodne, kdy bude mít sex a kdy zase ne. U žen se používá nejčastěji florentinský pás cudnosti, který jste již určitě někde zahlédli. Vypadá jako kovové kalhotky se dvěma otvory. Jeden je na malou potřebu a druhý na zadní straně je zase na velkou. Pás se dá nastavovat, aby netlačil, a dokonce má na vnitřní straně gumový povlak, který zajišťuje, aby se nezařezával do kůže. Podíváme-li se kriticky na tento pás, nepřináší své nositelce velké hygienické možnosti kvůli maličkým otvorům, přes které je čištění extrémně nepohodlné a prakticky nemožné. Na občasné sexuální hrátky ale plní svou funkci. Příjemnou zábavu!

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit