Detaily dělají dokonalého muže

Kategorie: Jak na ženu

Každý detail na vaší osobnosti a vašem vzhledu dokáže udělat dokonalý finální obraz, který si o vás udělá každá žena, která na vás narazí. U mužů je nesmírně důležité, aby znali pár tipů a triků, které určitě zaberou na každou ženu a dostanou ji tam, kde ji chtějí mít. Nezapomínejte tedy na pár doporučení od nás ohledně detailů, které jsou ověřené a znamenají úspěch.

Jedinečný vzhled

Nečekejte, že s průměrným, podprůměrným, zda nedej bože zanedbaným vzhledem sbalíte nějakou ženu. Ženy nemají rády průměrnost, právě naopak. Čím jste výraznější, tím si vás lépe zapamatují a projeví zájem. Měli byste si předem promyslet, jaký styl chcete mít. Chcete být elegán v obleku nebo intelektuál s lookem studenta v brýlích? Vyberte si a podle toho si připravte outfit, který budete nosit na lov žen.

Upravený zevnějšek

Zarostlá tvář, okousané nehty, mastné vlasy, nepříjemný zápach z úst? S takovým zevnějškem určitě nikdy nezískáte srdce ženy, ba dokonce se k němu ani jen nepřiblížíte. Musíte se o sebe starat, ženy si všímají přesně takových detailů. My je sice bohapustě a ignorantsky přehlížíme, ale ony jsou jimi až chorobně posedlé. Dbejte o sebe a svůj vzhled a dosáhnete více. Garance úspěchu zaručena.

Pohled na svět

Přestaňte stále neklidně reptat, dívejte se na svět raději pozitivně. Usmívejte se, smějte, flirtujte, ženy vás budou milovat! Žádná po svém boku nechce hromádku smutku a negativity, ale osobu s cílem, sny a skvělou náladou, se kterou se rád podělí. Úsměv nebolí a je zdarma. Přitáhne daleko více pozornosti než zamračená a odulá tvář.

Mluvte se ženami

Je všeobecně známo, že ženy si rádi povídají, buďte proto jejich nejlepší kamarádkou, trpělivým posluchačem, psychologem a vrbou. Poslouchejte je, povídejte si s nimi na všechna témata a uvidíte sami, jak vás budou mít rády. Pochopení a vnímavost je ta správná cesta.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit