Co nikdy ženě neříkat

Kategorie: Vztahy

Ženy jsou komplikované, uzavřené stvoření, které se extrémně snadno urazí a už z něho nic nevydolujete. Měli byste proto znát pár jednoduchých tipů, co nikdy ženě neříkat. Dosáhnete tak úspěchu ve vztazích, spokojenou partnerku, ale i dostatek sexu.

Raději jí to neříkejte

Bývalá to dělala jinak...

Nikdy nepřipomínejte bývalou, ani kdyby se nad tím momentální partnerka pozastavovala, vyptávala nebo na to narážela. Ženu urazíte, když ji začnete srovnávat se všemi ex, které prošly přes vaši postel až do dneška. Zapište si ale někam, nikdy neříkejte o tom, že bývalá dělala něco lépe než vaše nynější. Pouze ji tak rozhněváte, otočí se vám zády a budete si možná muset hledat partnerku někde jinde.

Podvedl jsem tě...

Netvařte se jako hrdina, co se stalo, to se stalo, nemá smysl o tom mluvit dál. Sex je něco přirozeného. Když partnerku podvedete, netrapte se nad tím, vždyť kdyby byla dokonalá v posteli, nestalo by se to. Také pokud jí řeknete takovou pravdu, čekejte pořádné sankce v její posteli, kontrolování mobilu a podobné ženské praktiky jak potrestat drsňáky. Je lepší tuto malou lež zahrabat v sobě někde hluboko a být o tom zticha.

Dnes vypadáš otřesně...

Ženy nesnášejí, když jim řeknete, že nevypadají dobře. Naučte se říkat, že jsou pěkné, i když za poslední týden mají kruhy pod očima a přibraly kilo. V případě nehezkých narážek se žena akorát rozzlobí, odmítne sex a vyhodí vás z bytu. Uděláte jí pouze komplexy a už se před vámi nikdy nesvlékne. Speciálně se to týká její váhy. Neříkejte jí, že je tlustá. Když nabrala kilogramy, zkuste jí pěkně říci, že by mohla více začít sportovat. Přijme to tak lépe.

Dělej si, co chceš, je mi to fuk...

Pro vás to může znamenat, že dáváte ženě volnost, ať chodí s dívkami ven, baví se. Nicméně ona to bere jako jistý pocit stagnace vztahu či nezájem o ni z vaší strany. Když jí plánujete dát volnost, zkuste volit ženštější fráze, jako „Dej si pauzu, miláčku“. Lépe to pochopí a přijme. Spokojená žena znamená klid ve vztahu!

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit