Miluje vás, nebo vás chce pouze do postele?

Kategorie: Vztahy

Na první pohled možná více téma pro ženy než pro pány. Ale pravdou je, že i nás muže zajímá, jak to v našem vztahu vlastně je.

Jak zjistit, zda to s vámi myslí vážně

Pokud se nejprve podíváme na věc ze strany žen, zjistíme, že pokud se nachází v jejím prvním vztahu a rozhodne se s námi pohnout dál (ano, myslíme sex), tak v tomto případě je to na 99 % láska. Taková slečna je ještě plná nadějí a není poskvrněna minulými vztahy, z nichž by si přenášela špatné zkušenosti. Ano, tady jde o opravdu o romantickou, bezmeznou a častokrát i slepou, naivní lásku. Pro někoho milá a uspokojující odpověď, pro někoho ani ne.

Pokud je ale už slečna starší, může se stát, že vás chce pouze pro vaše tělo, sexuální výkon, velikost/šířku přirození, protože ji prostě uspokojujete. Nebo jak již mnoho mužů dnešní doba zlatokopek přesvědčila, sex je také vstupenkou k penězům, moci, úspěchu a ovládání. Na luxus se totiž velmi rychle a snadno zvyká, ale o to horší a pomaleji odvyká. Jak ale poznáte rozdíl? Ženy fungují asi takto:

  • Pokud se o vás zajímá a stará, určitě vás miluje.
  • Pokud se jen ozve a chce pouze sex, tak je to spíše živočišná touha než nějaký reálný vztah.

Ne každý si chce jen užívat

Někteří muži vyžadují, aby je jejich přítelkyně milovala. Jsou to sice ty sentimentálnější typy, ale mezi námi muži jsou i tací. Ti druzí, ti myslí pouze na sex, práci, kariéru a na ženy. Této druhé skupině nesmírně vyhovuje, aby je jejich partnerka měla jako jakési zajíčky na uspokojení, pak se sbalila a zamávala na rozloučenou mezi dveřmi. Tak či onak, každý z nás si musí uvědomit, co od života vůbec chce a co očekává od svého partnera či partnerky. Někomu vyhovuje vztah na jednu noc, jinému dlouholeté držení se za ruce a vyznávání si lásky, jako nějaké zamilované holubičky. Nikdy ale nezapomeňte na jedno. Vztah je o dvou lidech, proto si uvědomte, zda druhá strana chce totéž co vy, nebo ne. Podle toho se zařiďte dál. Zda v takovém svazku setrvat, nebo se poohlédnout někde jinde.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit