Podvádění ve vztahu

Kategorie: Vztahy

Pro většinu žen je podvádění prostě noční můrou, která končí v 99 % procentech rozchodem. Existují i ​​výjimky. V těchto případech můžeme hovořit o otevřených vztazích, ve kterých si oba partneři dělají, co si jen umíní.

Různé případy podvádění ve vztahu

V běžných případech podvádíme partnera z nějakého důvodu. Určitě jste od kamarádů při pivku slyšeli, jak je žena odmítá s tím, že ji bolí hlava, jindy je jí špatně a když nemá ani jeden z těchto symptomů, určitě má své dny. Myslíte si, že chlap je v takovém vztahu šťastný a spokojený? No, to určitě ne, a proto hledá bokovku nebo si zaplatí slečnu na noc. V tomto případě se partnerky/manželky nemají nad čím zamýšlet, bylo to jejich selhání, které navedlo jejich partnery na tyto nekalé praktiky uspokojení se.

V jiných případech se setkáváme s partnery, kteří mají dostatek sexu, partner jim dává svobodu, ale i tak nejsou věrní. Divné, že? Bohužel i takové případy se stávají. Roli zde však hraje genetika. Ano, mluvíme o genu, který ovlivňuje, zda budeme věr, nebo ne. Je to nový objev vědců, nad kterým se určitě zamyslíte, zejména pokud vaše partnerka/partner byli někdy nevěrní. Tento gen dokáže až tak ovlivnit svého nositele, že jeho pudy spokojit se jinde jsou až tak silné, že jim neumí vůbec odolat a utíká do postele k někomu jinému. Pokud je tento jedinec ještě obdařen vyšší inteligencí, stává se z něj hotový Casanova, protože umí dokonale odhadnout chování partnera a také to, co riskuje podváděním.

Odpustit podvádění?

Pokud máte partnera/partnerku, který/která vás podvedla jednorázově a litovala toho, prostě mu/jí odpusťte, rozdýchajte to a jde se dál. V druhém případě máte patologického partnera, nevěrníka, který nepřestane podvádět, protože nedokáže ovládnout své potřeby. V tomto případě je nejlepší rozejít se. Nebo se smiřte s tím, že podvádět bude nadále. Tak či onak, podvádění není procházka růžovou zahradou. Nejen pro podváděnou stranu, ale i pro samotného nevěrníka.

Podvádění ve vztahu – jaké jsou příznaky?

Zmítá vámi vás ten vnitřní pocit, že něco není v pořádku? Nepanikařte a nedělejte hned doma oheň na střeše. Začněte si všímat svého partnera/partnerky a uvidíte, jestli je to pravda, nebo ne. Jak ale odhalíte někoho, kdo podvádí déle? Možná se to bude zdát jednoduché, ale takoví patologičtí podváděči mají určité společné vnější (občas i vnitřní) znaky, které je snadno odhalí. Nyní se na tyto znaky podíváme.

Věnuje se sobě jaksi více

Odchází do práce jaksi nafintěná, vytáhla ze skříně sukni a šaty, které nenosila snad od randění s vámi? Najednou odmítá svou oblíbenou zmrzlinu a chipsy před TV večer jsou zcela tabu? Nemluvě o stále opakujících se nákupech krásnějšího (a vyzývavějšího) oblečení, spodního prádla či bot. Zvýšená péče o tělo, manikúra, hubnutí, depilace, kadeřnice. Pokud tyto příznaky spojíte s pozdějším příchodem domů, i když tvrdila, že zpoždění zavinila velká kolona na ulici, ​​máte doma nevěrnici.

Vše je jí jedno

Dosud se starala o praní, vaření, čištění. Překážel jí i jeden váš chloupek na podlaze, a dnes? Úplný opak, všechno jí je ukradené a raději se dívá do zrcadla než by měla tu zatracenou podlahu utřít. Jaksi nevaří a vymlouvá se na to, že drží dietu. V tomto případě zbystřete pozornost. Něco není OK.

Nikdo pořádně neví, jak taková ženská funguje. Její mozek, chaos sám o sobě. Zde bychom mohli říci (nebo se alespoň domnívat), že ji začínají užírat výčitky, a proto se vám začíná vyhýbat. Nechce se o vás starat, nechce vás vidět, nechce s vámi jíst a to jen proto, že ji někde uvnitř žere svědomí.

Diskuze

Kudrna

24. 03. 2019

Myslím, že je to jinak pokud svého muže má ráda tak se o něj stará daleko víc. Pokud láska ve vztahu není nechce ho vidět, nestará se.

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit