Ženské lži

Kategorie: Vztahy

Ženy a jejich lži a výmysly. Kdo by o nich neslyšel. Jednou se jim nechce milovat, protože je bolí hlava, jindy přijdou o 2 hodiny později a fabulují jednu historku za druhou, kde a s kým vůbec byly. Proč tedy ženy tak chorobně a bezdůvodně lžou? V práci, osobním životě, před rodinou či kamarádkami a nakonec před samotným partnerem. Jak jim mohou muži vlastně rozumět?

Nejčastěji ženské výmluvy

Přinášíme vám menší výkladový slovník typických ženských výmluv:

„Dej mi pokoj, bolí mě hlava!“ – Pro mužský mozek to znamená něco nelogického, když žena mluví o bolesti hlavy a ve skutečnosti ji nic nebolí. Bohužel tomu tak je a říká to jen proto, že něco není v pořádku. Ženy často říkají tuto větu, když něco není v pořádku, nemají náladu nebo jste zapomněli na něco, na čem jste byli domluveni. Namísto ignorování se jí zeptejte přímo, co ji trápí. Nevyplatí se chodit kolem horké kaše.

„Co blázníš, nemyslím na ex!“ – Ano, opak je pravdou a určitě opět myslí na bývalého přítele, který byl určitě lepší, pozornější, chápavější. Takové jsou ženy, bohužel. Nedoporučujeme mít partnerku, která myslí na svého expartnera. Bude vás jen ustavičně porovnávat a předhazovat, co děláte špatně a co její ex dělal určitě lépe.

„Nevadí, že jsi mě neuspokojil.“ – Jasně, že to vadí. Může to říkat pouze hlupákovi. Je naštvaná a smutná, že si to neužila. Zkuste proto koupit například vibrátor nebo jiné hračky, když má partnerka problém s vyvrcholením. Nenechte ji pouze jen tak ležet po milování. Alespoň se k ní přitulte.

„Měla jsem pouze dva sexuální partnery.“  – To neznamená, že vaše partnerka je Panna Orleánská, ale pořádná sexuální dračice a lhářka. Ženy lžou v tomto směru ještě více než muži. Nerady mluví o svých partnerech, aby nevypadaly jako slečny uvolněných mravů. Netrapte se tím, vždyť i vy jste měli určitě více než 3 ženy.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit