Když něco není v pořádku

Kategorie: Vztahy

Naše tělo, naše nálada, ale i současný stav mysli se neustále mění. Někdy se cítíme fit, jindy bychom celé dny proseděli na gauči a nic nedělali. Nicméně když dlouhodobě pociťujeme únavu, nechuť, přibíráme nebo nás bolí hlava či zda sex není, jako býval, může být za tím problém.

Ztráta sexuální síly a testosteron

Jednou z příčin je pokles hladiny testosteronu, který hraje důležitou roli v životě každého muže. V stopových množstvích se dokonce nachází i v ženském těle, které dokáže pořádně ovlivnit. Dnešní článek je zaměřen na identifikaci nejběžnějších příznaků nedostatku testosteronu. Pouze pokud umíte tento problém identifikovat, dokážete správně proti němu bojovat.

Bolest hlavy a únava

Muži se sníženou hladinou testosteronu by nejraději strávili celé dny v posteli a nic nedělali. Jaksi ztrácíte chuť do všeho a dny se za vámi vlečou. Určitě zpozorněte, pokud máte tyto příznaky i po noci, během níž jste spali dobře.

Fyzická slabost, úbytek svalové hmoty

Hodiny ve fitness a svalová hmota nikde? Zde problémem nebude špatný postup při cvičení, ale úbytek testosteronu. Muži, kteří ho nemají dostatek, neumí zvýšit svou výkonnost, vyformovat postavu a nabrat svalovou hmotu. Dokonce ztrácejí svaly, které již měli zformované dříve.

Nedostatečná nebo chybějící erekce

Testosteron hraje důležitou roli při erekci. Když nedosahujete erekci jako předtím, ranní erekce se nedostavuje a partnerka vás nevzrušuje ani v sexy prádélku, určitě máte dost velký problém. Nepanikařte a zkuste pár rad, které jsme napsali v předchozích článcích, nebo sáhněte po přírodních tabletách MerliX.

Přibírání

Zaobluje se vaše bříško i přesto, že pravidelně běháte, cvičíte či poctivě jezdíte na kole? Pokud se necpete potají klobásami pozdě večer, určitě byste měli zbystřit zrak na hladinu testosteronu v krvi! Výzkumy naznačují, že snížení tohoto hormonu zapříčiňuje prudké ukládání tuku do několika tělesných partií, i přes nepřítomnost přejídání se. Šeptá se, že nedostatek uvedeného hormonu způsobuje i gynekomastii, kterou lidově znáte jako zvětšené prsy u mužů.

Jste náladový jako ženská

Jeden den je krásný, druhý je o ničem a ještě k tomu vaše nálada vůbec není stabilní a mění se každou chvíli. I za to může testosteron. Lékaři tvrdí, pokud poklesne prudce hladina tohoto důležitého hormonu, je vysoké procento pravděpodobnosti výskytu náladovosti a depresí.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit