Když něco není v pořádku

Kategorie: Vztahy

Naše tělo, naše nálada, ale i současný stav mysli se neustále mění. Někdy se cítíme fit, jindy bychom celé dny proseděli na gauči a nic nedělali. Nicméně když dlouhodobě pociťujeme únavu, nechuť, přibíráme nebo nás bolí hlava či zda sex není, jako býval, může být za tím problém.

Ztráta sexuální síly a testosteron

Jednou z příčin je pokles hladiny testosteronu, který hraje důležitou roli v životě každého muže. V stopových množstvích se dokonce nachází i v ženském těle, které dokáže pořádně ovlivnit. Dnešní článek je zaměřen na identifikaci nejběžnějších příznaků nedostatku testosteronu. Pouze pokud umíte tento problém identifikovat, dokážete správně proti němu bojovat.

Bolest hlavy a únava

Muži se sníženou hladinou testosteronu by nejraději strávili celé dny v posteli a nic nedělali. Jaksi ztrácíte chuť do všeho a dny se za vámi vlečou. Určitě zpozorněte, pokud máte tyto příznaky i po noci, během níž jste spali dobře.

Fyzická slabost, úbytek svalové hmoty

Hodiny ve fitness a svalová hmota nikde? Zde problémem nebude špatný postup při cvičení, ale úbytek testosteronu. Muži, kteří ho nemají dostatek, neumí zvýšit svou výkonnost, vyformovat postavu a nabrat svalovou hmotu. Dokonce ztrácejí svaly, které již měli zformované dříve.

Nedostatečná nebo chybějící erekce

Testosteron hraje důležitou roli při erekci. Když nedosahujete erekci jako předtím, ranní erekce se nedostavuje a partnerka vás nevzrušuje ani v sexy prádélku, určitě máte dost velký problém. Nepanikařte a zkuste pár rad, které jsme napsali v předchozích článcích, nebo sáhněte po přírodních tabletách MerliX.

Přibírání

Zaobluje se vaše bříško i přesto, že pravidelně běháte, cvičíte či poctivě jezdíte na kole? Pokud se necpete potají klobásami pozdě večer, určitě byste měli zbystřit zrak na hladinu testosteronu v krvi! Výzkumy naznačují, že snížení tohoto hormonu zapříčiňuje prudké ukládání tuku do několika tělesných partií, i přes nepřítomnost přejídání se. Šeptá se, že nedostatek uvedeného hormonu způsobuje i gynekomastii, kterou lidově znáte jako zvětšené prsy u mužů.

Jste náladový jako ženská

Jeden den je krásný, druhý je o ničem a ještě k tomu vaše nálada vůbec není stabilní a mění se každou chvíli. I za to může testosteron. Lékaři tvrdí, pokud poklesne prudce hladina tohoto důležitého hormonu, je vysoké procento pravděpodobnosti výskytu náladovosti a depresí.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit