Sex na jednu noc nebo i náhodný sex

Kategorie: Sex a erotika

Pokud jste to ještě nezažili, určitě jste o tom alespoň slyšeli. Sex s tajemnou neznámou, kterou jsme potkali náhodou, například na diskotéce, jistě má něco do sebe. Měl by to zažít asi každý. Poznáte to, když vejde do místnosti kráska s ladnými pohyby a okouzlujícím úsměvem a tehdy si povíte: "Tak tuto musím mít". Nemusíte se obávat, ženy chtějí spontánní a nezávazný sex stejně jako muži, ba mnohdy ještě více.

Jak na nezávazný sex

Stačí si promluvit, a pokud tam budou sympatie, něco z toho možná bude. Postačí vám lehká a nenucená konverzace. Pamatujte, že ženy mají rády sebevědomé muže. O tom není pochyb. Ale pozor, není třeba nic přehánět. To by vám mohlo spíše uškodit. Nechte ji mluvit a pozorně poslouchejte. Vždyť čím jiným si získáte větší pozornost a dík, než tím, že si ji poslechnete? Odpověď zní, ničím. Zájem nesmí však být jen hrán. Nestačí se tedy jen tak tvářit. Kdyby na to přišla, z nadějného večera by byla jen maximálně opice a to přece nechcete. Také byste měli sledovat množství požitého alkoholu, ten nám sice dodává odvahu a lidé jsou tak sdílnější, ale pokud to přeženeme, nemusí skončit noc právě podle našich představ. Buďte uvolněný a spontánní. Ženy umí vycítit napětí a že něco není v pořádku. Takže si na nic nehrajte a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.

Vezměte ji klidně k sobě domů, nemusíte se ničeho obávat. Tedy pouze pokud strašného nepořádku, v tom případě zvolte raději jiné místo, například i hotel. Nebojte se ani toho, že po jedné společné noci už bude očekávat svatbu. Většinou to končí právě tou jednou nocí.

V neposlední řadě při takovém náhodném sexu byste měli dbát na ochranu, nejen před neplánovaným rodičovstvím. Musíme si uvědomit, že svého partnera neznáme, a tak není třeba nic podceňovat. Jistě byste si neradi odnesli i něco jiného ​​než jen pěkný zážitek.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit