Sex na jednu noc nebo i náhodný sex

Kategorie: Sex a erotika

Pokud jste to ještě nezažili, určitě jste o tom alespoň slyšeli. Sex s tajemnou neznámou, kterou jsme potkali náhodou, například na diskotéce, jistě má něco do sebe. Měl by to zažít asi každý. Poznáte to, když vejde do místnosti kráska s ladnými pohyby a okouzlujícím úsměvem a tehdy si povíte: "Tak tuto musím mít". Nemusíte se obávat, ženy chtějí spontánní a nezávazný sex stejně jako muži, ba mnohdy ještě více.

Jak na nezávazný sex

Stačí si promluvit, a pokud tam budou sympatie, něco z toho možná bude. Postačí vám lehká a nenucená konverzace. Pamatujte, že ženy mají rády sebevědomé muže. O tom není pochyb. Ale pozor, není třeba nic přehánět. To by vám mohlo spíše uškodit. Nechte ji mluvit a pozorně poslouchejte. Vždyť čím jiným si získáte větší pozornost a dík, než tím, že si ji poslechnete? Odpověď zní, ničím. Zájem nesmí však být jen hrán. Nestačí se tedy jen tak tvářit. Kdyby na to přišla, z nadějného večera by byla jen maximálně opice a to přece nechcete. Také byste měli sledovat množství požitého alkoholu, ten nám sice dodává odvahu a lidé jsou tak sdílnější, ale pokud to přeženeme, nemusí skončit noc právě podle našich představ. Buďte uvolněný a spontánní. Ženy umí vycítit napětí a že něco není v pořádku. Takže si na nic nehrajte a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.

Vezměte ji klidně k sobě domů, nemusíte se ničeho obávat. Tedy pouze pokud strašného nepořádku, v tom případě zvolte raději jiné místo, například i hotel. Nebojte se ani toho, že po jedné společné noci už bude očekávat svatbu. Většinou to končí právě tou jednou nocí.

V neposlední řadě při takovém náhodném sexu byste měli dbát na ochranu, nejen před neplánovaným rodičovstvím. Musíme si uvědomit, že svého partnera neznáme, a tak není třeba nic podceňovat. Jistě byste si neradi odnesli i něco jiného ​​než jen pěkný zážitek.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit