Sex bolestí i slastí

Kategorie: Kámasútra

Drsnější sex? I o tom se umíme dočíst v původní indické Kámasútře. K drsnějšímu sexu patří zejména údery, a to na ramena, záda, mezeru mezi prsy, boky, hlavu, vaginu. Bít můžete různě, například hřbetem ruky, otevřenou dlaní, ohnutými prsty nebo pěstí.

Drsné sexuální praktiky

Pokud žena sedí na muži, může ji tlouci pěstí do zad. Při samotném aktu ji může partner tlouci hřbetem ruky mezi prsa. Nejprve pomalu, pak rychleji, čímž se stupňuje náruživost u obou partnerů. Na každý partnerův projev žena odpovídá roztouženým stonem. Pokud partner ohnutými prsty udeří ženu po hlavě, její reakcí je vzdychání a pláč.

Při těchto sexuálních hrách jsou časté výkřiky a prosby o milost, jako například „Dost!“, „Ne!“, což způsobuje větší vzrušení, zejména u dominantního partnera. Před vyvrcholením muž přitiskne dlaň na vaginu, prsa a boky ženy. Tehdy by měla žena vydávat z úst výkřiky podobné volavce.

Partnerka, která na to není zvyklá, může akt ukončit slovem: „Přestaň!“. Proto je důležité, abyste se o tom s partnerkou či partnerem nejprve promluvili, ujasnili si pravidla a zjistili, kam až můžete zajít.

Bondáž jako alternativa drsného sexu

Pokud jsou pro vás sadomasochistické praktiky až příliš, ale zároveň vás láká představa drsnosti, můžete vyzkoušet bondáž. Bondáž je erotické svazování. Ale i zde platí to, abyste to dělali s někým, komu důvěřujete. V první řadě byste si měli domluvit signál, kterým submisivní partner naznačí, že se mu něco nelíbí. Partnera můžete svázat šátkem, pouty nebo i provazem.

Jsou různé způsoby svázání. Klasickým způsobem je jedna noha do jednoho rohu postele, druhá do druhého a ruce svázané dohromady nad hlavu. Dalším je svázání do klubíčka. Svážou se pokrčené nohy přitisknuté k hrudi a ruce se svážou za zády. Při třetím způsobu partnerovy ruce připoutáte zezadu k jeho nohám. Partner v tomto případě leží na břiše. Pozor dávejte zejména na to, abyste nevázali příliš pevně.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

POSLEDNÍ PŘIDANÉ ČLÁNKY

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit