Je vhodný vztah se ženatým mužem?

Kategorie: Vztahy

Dnes se podíváme na zoubek problému, co dělat, když se dívka či dáma zamiluje do ženatého muže. Může nebo nemůže? Samozřejmě může, protože srdci se nedá poroučet. Proto je tato situace pravděpodobná a také se již mnohokrát stala a určitě se ještě mnohokrát stane. Bohužel výsledkové skóre je pro ženu značně nevýhodné.

Důvěrně se seznámit se ženatým mužem může ženě značně zkomplikovat život. Ale není to vždy pravda. Především je nutno si uvědomit, jaké mají tyto vztahy řešení. Ale jsou vlastně jen dvě - buď to skončí rozchodem nebo svatbou. Žena si samozřejmě myslí, že první alternativa je lepší, ale také může tuto situaci zneužít a ze ženáče vysát pěkné množství financí. Bohužel některé z jejich praktik mohou být i mimo zákon, třeba vydírání, že jejich vztah zveřejní. To se také stalo, i dokonce v Bílém domě. Takže muži, pěkně si rozmyslete, do čeho se můžete dostat. Na takový vztah můžete totiž nepříjemně doplatit i vy.

Obvyklý scénář

Muž má doma některé problémy, třeba malý zájem manželky o sex. Proto si najde raději svobodnou dívku, kterou oslní svým šarmem. Zkušeností má jistě plno. Oslní placením v restauraci a v módním salonu a podobně. Dívku pak dokáže plně uspokojit i v posteli, dokonce určitě lépe, než její nezkušení vrstevníci. Že si někdy vezme tabletku pro zlepšení erekce, nemusí holka přece vědět. V posteli ji pak důvěrně sděluje, jak ji miluje, jak mu jeho manželka nerozumí, a až dětem vyrostou zoubky, že se rozvede a vezme si ji. Jenže po zoubečkách přijde školka, škola, tenisový klub a můžeme pokračovat, výmluv je stále dost. Dívce se samozřejmě lichotky líbí a tak jen čeká a doufá.

Pohled z druhé strany

Takový dlouhodobý vztah se nedá utajit, snad jen před manželkou. Většinou se ale jejich nevyrovnaný poměr setká s nepochopením okolí. Na muže útočí jeho rodina, stejně tak na dívku její příbuzní. Všem jde o ukončení vztahu, protože jsou známé špatné konce jiných svazků. Ale, jak jsme již řekli, ne vždy je konec pro dívku špatný. Zůstane ji po rozchodu byt, auto, ale také miminko, na které dostává vysoké alimenty. Teď jde jen o to, zda to za několik let být někomu sexuální hračkou stálo.

Pohled z třetí strany

Problém milostného svazku se ženatým mužem má i další možnosti. Ne každý muž je natolik finančně solventní, že výše uvedené dary může dívce poskytnout. Ale přesto může zaujmout, zvláště když ji potká třeba v nějakém psychickém rozpoložení, v době smutku z rozchodu s jejím vrstevníkem a pod. Tehdy zralý muž dívce imponuje jako ochránce a ctitel. To může být i případ, že některé dívky jsou tzv. na starší chlapy, takže získat ji nemusí být problém. Ovšem, takový vztah je nutno považovat za risk. Zde je možnost po stránce finanční slušného rozchodu asi menší. Je také možný názor, zda lze takovému člověku důvěřovat?

Pohled ze čtvrté strany

Nevěrou se vytváří tzv. manželský trojúhelník, ale my stavíme čtyřstěn. Na té čtvrté straně stojí dívka, či žena, která tu hraje roli milenky. Tato role může být potěšující. Je přece úžasné být obletovaná a opečovaná, ale to nemusí trvat do nekonečna. Je třeba si totiž rozmyslet už na začátku, o co ženě jde. Myslí si, že je to dobrý počátek cesty pod čepec? Láska je krásná, ale rozvod je nepříjemnou záležitostí. Také je tu třeba boj se svědomím, že se tím zničí dlouholeté manželství. Jak ji pak mužovy a pro ni cizí děti přijmou? Je i možné vědomí, že do takového svazku žena vstupuje s cílem si užít. Pak si asi vybírá bohatší muže, protože být milovaná a ještě dostávat peníze, aniž by se cítila jako prodejná žena, je určitě příjemné. Po pár letech se ale i tento vztah dostane do stereotypu, a pak je také určitě lepší při prvních náznacích problémů ze svazku vyklouznout.

Takový nevyrovnaný svazek by měl být založen na rozumu a když do něho žena vlétne, jak jsme se zmínili, v nějaké pro ni nešťastné chvíli, kdy tím řeší jiné problémy, měla by si udržovat určitý odstup nutný k tomu, aby se svazek dal co nejrychleji opustit.

Přes některé úspěchy lze svazek ženatého muže a svobodné dívky považovat za nevyrovnaný, ale přesto velmi častý. Obě strany by si to měly velmi rozmyslet, zejména se musí počítat s finanční ztrátou a psychickou újmou. Svazek může skončit potichu, ale i s velkou aférou, samozřejmě závislou od toho, na jaké úrovni se jeden, či druhý pohybuje. Takový svazek může přinést i to, že žena otěhotní a porodí děcko. Pak má takový vztah mnoholeté pokračování, tedy třeba při placení alimentů.

Uspokojit dvě nebo více žen, to už je někdy problém, ale může s ním pomoci třeba MerliX. Jde o přírodní doplněk stravy, který zajistí snadnější a pevnější erekci a delší výdrž.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit