Jak na správný orální sex

Kategorie: Sex a erotika

Orální sex je kontakt lidských těl pomocí úst. Je jednou ze základních forem sexu a mnozí ho dokonce povyšují i nad sex vaginální. Vzrušování pomocí úst je také považováno za vrchol blízkosti dvou osob. Protože jde také o sex velmi rozšířený, existuje mnoho variant, a to i s pomocí nějakých erotických pomůcek.

Rozdělení orálního sexu

Dělení je vcelku jednoduché, protože jde o sex heterogenní muže a ženy a homosexuální mužů mezi sebou a žen mezi sebou. Kombinací je orální sex při skupinovém sexu či swingers. Dále se orální sex může dělit podle toho, zda se partneři dráždí společně nebo jeden druhého. Další dělení může být podle polohy těl, asi nejznámější je tzv. poloha 69, kdy muž dráždí ústy ženský klín a žena, většinou je nahoře, dráždí partnerův úd. Je to ale poloha vhodná i pro homosexuály.

Dráždění muže

Mužský penis je hlavním místem mužského vzrušení, někteří muži jsou vznětliví i na bradavkách. Nejčastější podoba orálního dráždění penisu je ve stoje, kdy partnerka klečí a má obličej právě ve výši mužského údu. Zde může dobře zapojit i ruce, které penis dráždí buď samy, nebo právě ve spojení s ústy. Některým mužům se předkožka při erekci stáhne, některým stále zakrývá žalud. Pro orální dráždění je však lepší v druhém případě pokožku stáhnout. Penis lze dráždit jazykem, obtáčením žaludu, ale i ústy, rty, kdy vlastně lze kopírovat pocity vzniklé při pronikání penisu ústím pochvy.

Žalud lze dráždit i zuby, ale to se musí velmi jemně, záleží však na citlivosti každého muže.

Jedním z požadovaných pocitů je, když penis v ústech napodobuje pohyby v pochvě, je tedy vtahován do úst do hloubky určované délkou penisu nebo hloubkou úst. Pokud jde o podtlak, který jsou schopná ústa na rozdíl od vaginy vytvořit, tak opatrně, ale záleží na citlivosti údu. Další podobnou polohou muže jsou v sedě. Zde může žena dráždit muže zepředu, ale i ze strany. Více variant poloh je při mužovu lehu na zádech. Soulož se dá dobře napodobit, když muž je v poloze kočky a žena leží na zádech pod ním.

Mohou se používat i další polohy, kdy třeba žena sedí a muž stojí, ale jde vlastně jen o varianty předešlých poloh.

Dráždění ženy

Ženy se dělí nejčastěji na tři skupiny, na ty, které jsou nejvznětlivější na poštěváčku, na poševním vchodu či na celém klínu bez rozdílu. Ženám se vyplatí orálně vzrušovat také prsa a zvláště bradavky. Pro některé ženy je to velice silné, že až skoro dosáhnou orgasmu. Ale jinak jsou v tom velké rozdíly.

Při dráždění ženského klínu při postoji ženy je muž velmi omezen, protože ústy se těžko dostává do zadní části k pochvě. Poloha v sedě je však vynikající, když ještě žena může zvednout nohy, a tak nabídne mužovi celou svou mušličku. Zde je velmi důležité, aby muž začínal velmi jemně, třeba jen špičkou jazyka, nepospíchal a věnoval se každému místečku určitý čas, ale i jazykem projížděl celou vulvu nahoru a dolu. Variací je samozřejmě více, je třeba pozorovat reakci ženy, případně vyhovět jejími přání.

Další poloha je v leže, kdy se doporučuje buď podložit zadeček třeba polštářem, ale opět stačí zvednout nohy a prostor k dráždění je zcela volný. Jednou z výjimečně dráždivých poloh pro ženu je tzv. hanba, kdy žena si klekne na okraj postele čelem proti zdi a muž si lehne hlavou pod ní. Tato poloha má výhodu, protože se žena nemůže sklonit, a tak nemůže zvednout poševní část vulvy do výšky. Muž může také ženu objímat v bocích a prsty pomáhat jazyku v dráždění. Při této poloze je ale třeba si dát pozor na mokrý orgasmus. Ten může být velmi mohutný, protože muž nemá možnost rychle uhnout hlavou a tekutina se mu může dostat do očí. Žena by si měla trochu v okamžiku výstřiku poposednout a namířit tak proud orgasmu na krk partnera.

Ženu lze orálně dráždit i v kočičí poloze zezadu. Je jen potřeba, aby roztáhla nohy od sebe, ale i tak se to poloze zepředu nevyrovná.

Vzájemné dráždění

O poloze 69 jsme již psali, kdy muž leží na zádech a žena nad ním. Trochu může nastat problém při větší tělnatosti obou či jednoho z partnerů. To lze však vyřešit polohou více či méně na boku, ale žena je pak omezena tím, že musí jednu nohu držet nahoře, což je poměrně unavující.

Různé kombinace nabízí skupinový sex, kdy těla mohou být propletená tak, že se tři i více osob dráždí vzájemně. Tady je trošku problém, když jsou všichni čistě heterogenní, ale to se dá po domluvě vždy nějak vyřešit.

Pokud má být orální sex skutečně příjemný, je vhodné si zajistit pevnou erekci, k té může snadno pomoci přírodní doplněk stravy MerliX.

Diskuze

HonzaX

19. 04. 2018

funguje to?

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit