Jak požádat ženu o anální sex

Kategorie: Sex a erotika

Anální sex je jeden z druhů sexu, kdy se dráždí a kopuluje do análního otvoru. Jde údajně o velmi starou praktiku, u nás se o ní začalo ale otevřeně mluvit až v posledních desetiletích, zejména s možností sledováním porna na internetu. Kolem análního sexu se ale vede vždy bohatá diskuze, kdy skončíme jen na dvou tématech - ano nebo ne.

Přístup k análnímu sexu

Anální sex se provádí namísto sexu do vagíny a to pro požitek, ale i jako prevence proti početí. Po análním sexu může žena zůstat stále pannou, pokud samozřejmě již o panenství nepřišla dříve. Ale to je asi velmi řídká skutečnost, protože k análnímu sexu je potřeba trochu větší zkušenosti a domluvy mezi partnery.

Nebezpečí análního sexu

Proč žena nechce anální sex? Důvodů může být mnoho. Určitě jsou vysvětlení vázána i na určitá nebezpečí. Většina z nich se dá překonat, což může být i zčásti odpovědí na to, jak požádat ženu o anální sex.

Prvořadou podmínkou je hygiena. Čistota je základním předpokladem a je otázkou, zda stačí před análním sexem pouhé vyprázdnění stolice na WC nebo výplach, klystýr nebo anální sprcha. Jednotlivé pomůcky se dají koupit v lékárnách nebo v prodejnách se zdravotnickými potřebami, ale i v sexshopech. Vždy je potřeba se skutečně dobře umýt. Anální otvor je potřeba velmi dobře promazat, protože při násilném pronikání by mohly popraskat žilky i kůže, takže styk by byl nejen bolestný, ale zároveň i nebezpečný z důvodů průniku infekce do krevního oběhu. Proto existují speciální lubrikanty k análnímu sexu s obsahem látek na hubení análních bakterií. Při použití kondomu je možné anál zvlhčit olejíčkem.

Požádání ženy o anální sex

Znovu jsme použili hlavní titulek článku, protože nejdříve bylo nutné si vysvětlit některé základní pojmy. Porno nám nabízí anální sex velmi často, ani si nemyslíme, že tak velké procento normálně žijících lidí anální sex provozuje a už vůbec ne pravidelně. Proto se s ním mnohé ženy nikdy v životě ještě nesetkaly. Análnímu sexu by měla přecházet určitá doba sexu klasického do vaginy. Partneři by si na sebe měli zvyknout, poznat vzájemné reakce a podobně. K análnímu sexu pak vedou dvě cesty, buď zůstat v páru, nebo jít do skupinového sexu, v tomto případě minimálně do trojky - ženy se dvěma muži.

Pro párový sex je snad vhodné hledat stále nějaké novinky, pomůcky, praktiky a podobně. A pak jednou navrhnout ženě i anální sex. Je potřeba si o tom popovídat, zeptat se jí na názor a potřebnou přípravu. Když je žena dostatečně obeznámená se všemi aspekty, určitě na zkoušku přistoupí. Jak to dopadne, zda zůstane u zkoušky nebo se anální sex stane trvalou součástí milování, to záleží na dalších okolnostech, zkušenostech a hlavně na tom, jak se bude líbit.

Ve trojce k análnímu sexu dochází velmi často, muži se tak vzájemně mohou o ženu podělit s tím, že jeden ji souloží do pochvy a druhý do análu. I tady by se mělo o této eventualitě předem vědět, protože je třeba se připravit. Minimálně je to hygiena, promazání řitního otvoru, či nasazení kondomu.

Jak bylo řečeno, na anální sex jsou různé názory, ale většinou nesouhlasí ti, kteří ho ještě nevyzkoušeli, protože pak by asi hovořili tak, že to je dobré, ale případně jim to nevyhovuje z určitých důvodů. Nikdy bychom neměli do análního sexu ženu nutit, může to na ní nechat v lepším případě psychické zábrany pro celý další život.

Před samotnou souloží do zadečku je také vhodné, a na to asi žena přistoupí určitě raději, použít určité anální pomůcky. Jde třeba o anální kolíky, kterými se stažený otvor snáze roztáhne, a tak je lépe připraven pro vstup penisu. Anální kuličky, či korále, jsou řadou kuliček od nejmenších po největší a upevněných za sebou na většinou plastové spojnicí. Anální vibrátory jsou menší a užší, ale ve spodní části rozšířené, aby nevnikly do análu. Když se tohle bude partnerce líbit, určitě svojí i na anální sex skutečný.

K analnímu sexu je samozřejmě zapotřebí i pevná erekce, k té si můžete dopomoci i přírodním doplňkem stravy MerliX.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit