Je anální sex uzamčenou komnatou?

Kategorie: Sex a erotika

O análním sexu se mluví čím dál tím častěji, ale co na něm lidé vidí? Proč je to tak diskutované téma? Spousta mužů a žen ho chce vyzkoušet, ale obává se bolesti, bakterií a něčeho nového a neznámého.

Právě to nové a neznámé je lákadlem pro mnohé páry. Ale jak na to, abychom místo příjemného nového zážitku nezískali jen bolestivou vzpomínku, která nás této radovánky nadobro zbaví? Anální sex má určitě své kouzlo, ale je třeba zachovat jistý postup, aby byl skutečně příjemný a splnil to, co má. A aby dopřál páru dávku vzrušení v novém spektru.

Jak praktikovat anální sex

Je důležité, abyste věděli, jak na anální sex. V první řadě určitě nechoďte rovnou na věc. Ať už je jeho penis jakkoli velký, je asi dost velký na to, aby při urychleném konání způsobil partnerce bolest. Určitě je vhodné partnerku naladit klasikou a anální otvor otevřít, připravit na akci prstem. Nikdy nezapomínejte na, přehnaně řečeno, mazání. Pořádná dávka lubrikačního gelu vám pomůže předejít nepříjemnostem, které určitě nechcete zažít.

Po minutce, či dvou, masírování prstem a po nanesení lubrikačního gelu alespoň několik centimetrů do análního otvoru jste připraveni dopřát si požitek z análního sexu.

Aby anální sex nebolel

Rozhodně se nevyplácí jít na to hned rychle. Pokud vám na vaší partnerce záleží, tak se rozjíždějte raději pomaleji. Zejména první vniknutí je rozhodně to nejopatrnější. Pokud se nevyskytnou žádné komplikace, tak vám nic nebrání, abyste postupně přidávali na tempu a dopřáli si orgasmus jako nikdy předtím.

Nezapomínejte však na jednu základní věc. Po análním styku je vagina tabu. Je pravdou, že v análním otvoru se nacházejí bakterie, které by ve vagině mohly nadělat Sarapis, která dokáže někdy řádně znepříjemnit život. Takže patřičná hygiena je na místě.

Pokud se vám zážitek s análem zalíbil, nezapomínejte, že možností je opravdu hodně.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit