Jaké potraviny si dopřát pro lepší erekci

Kategorie: Zdraví a erekce

Lepší erekci by si přál snad každý muž, i když neříkáme, že jsou muži, kteří jsou se svou erekcí spokojení. Jde samozřejmě o mladé lidi, s postupem věku, zejména po 40 letech, procento naprosto spokojených mužů klesá.

Zásada pro zlepšení erekce

Jednoduše lze říci, že co prospívá srdci a krevnímu oběhu, to prospívá i lepší erekci. Erekce je totiž založena na krvi, čím je ji v penisu více, tím je penis pevnější. Neříkáme větší, ale pevnější určitě.

Základní zásadou je například omezení masa, sýrů a mléčných výrobků z plnotučného mléka. Na druhou stranu je třeba jíst všeobecně hlavně více ovoce a zeleniny. Je to proto, že těžká masitá strava s vysokým obsahem živočišných tuků uvolňují v těle ionty kyslíku (volné radikály), které pak zaplňují kardiovaskulární systém. Na stěnách tepen se z nich usazují nánosy, které brzdí volný průtok krve, a tím i erekci. Takže jde o to snížit volné radikály a umožnit lepší proudění krve, a tím i testosteronu

Jaká jídla jsou vhodná?

Představitelem vhodné potraviny pro zlepšení erekce může být granátové jablko, to podle výzkumů skutečně významně ovlivňuje produkci testosteronu. Jeho dlouhodobé pojídání snižuje krevní tlak, zvětšuje průtok tepen, zvyšuje aktivitu oxidu dusnatého, což je mechanismus léků na lepší erekci. Takové výsledky nebyly dosud zjištěny v žádné jiné potravině či v jiném ovoci.

Je třeba se bránit proti volným radikálům, proti kterým se požívají antioxidanty, což jsou zejména vitamíny A, C a E a minerály selen a zinek. Ty jsou obsaženy v ovoci, zelenině, luštěninách a v celozrnných výrobcích. Zdravotní studie dokazují, že vyšší konzumace zeleniny vede ke snížené možnosti srdečních onemocnění a rakoviny. Pokud jde o zeleninu, například špenát je bohatý zdroj přírodních dusičnanů, které rozšiřují tepny. Je zde i ekdysteron, který posiluje testosteron v krvi, a tak příznivě působí na erekci.

Další potraviny pro erekci

Vlašské ořechy, všeobecně všechny ořechy, jako surové, nepražené a nesolené obsahují aminokyseliny a přenášejí v těle oxid dusnatý, který působí na pokles krevního tlaku.

Čerstvé kakao a produkty z něho, ale ne mléčné čokolády, obsahují antioxidanty a způsobují pokles systolického krevního tlaku. Syrové kakao obsahuje sloučeniny flavonoly, které zdvojnásobují zdravé buňky uvnitř penisu.

Česnek, který sice odrazuje po požití nepříjemným odérem, působí kladně na hladinu testosteronu, snižuje krevní tlak a zvyšuje průtok krve.

Doplňky stravy

Jako doplněk stravy se nabízí zejména prostředek MerliX, dále třeba i džus z granátového jablka, nelze je proto všechny zatracovat. Na trhu, ale i od lékaře na recept, lze získat různé léky a přípravky. O jejich kvalitách se nepřesvědčíme dokud, pokud je nevyzkoušíme. I zde platí, že nejsme každý stejný a co nevyhovuje z různých důvodů jinému, třeba prospěje nám. V každém případě bychom se měli držet zásady, že se nesmí nic přehánět a někdy méně znamená více.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit