Sex v jiných zemích

Kategorie: Sex a erotika

Cestovat napříč světem, milovat se se ženami z každé země. Kdo by o něčem takovém nesnil. Každý muž touží po tom, aby zkusil a porovnal ženy z odlišných národností. Ale i zde je nutné dávat si pozor. Jiný kraj, jiný mrav. Přečtěte si náš článek, pomůže vám vyhnout se možným problémům v zahraničí.

Povolená hranice věku při sexu

Sex ve 12 letech? Proč ne? Ve středověku tento věk neznamenal nic pohoršujícího. Mladí lidé nebo děti, když máme být přesnější, měli v té době ideální věk pro uzavírání sňatků. Vdávali se, ženili, a dokonce měli i první potomky. Zajímavé je, že tato nízká hranice dosud platí pro Nizozemsko, Belgii a Lucembursko. Věková hranice 13 let je stanovena ve Španělsku. O rok starší dívky, tedy 14leté, mohou souložit v Bulharsku, Rakousku a Chorvatsku.

Sex až od 18 let je zákonem stanoven ve více zemích Evropy. Tato hranice je stanovena v Turecku, ale i na Maltě. O rok dříve, tedy od 17. roku života, si to mládež může vychutnávat v Irsku a na Kypru.

Věková hranice jako u nás, a to 15 let, je v Řecku, Dánsku, Francii, na Slovensku. Pokud se ptáte, co to vůbec celé znamená, vysvětlíme vám to následovně. Pokud má například dospělý muž sex s dívkou pod 15 let, nehledě na to, zda se slečna podvolila dobrovolně, má docela slušný náběh skončit za mřížemi. Pokud však mají sex dvě osoby pod 15 let, odpovědnost za jejich čin přechází na rodiče, kteří také mohou skončit ve vězení!

A nakonec ještě jedna zajímavost. Německo má komplikovanější pravidla, co se sexuálního styku týká. Sex se 14letou slečnou můžete mít POUZE pokud máte pod 16 let. A 16letá slečna může mít sex POUZE se 16letým. A když dosáhne věku 18 let, je to už úplně jedno.

Diskuze

mark

29. 04. 2018

uff 17 let v Irsku? žiju tady ale ani jsem nevěděl ... masakr. oni jsou tu ve všem 100 let za opicemi

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit