Kdy je nejlepší mít sex

Kategorie: Sex a erotika

Podívejme se nyní na tuto otázku z každé strany. Někoho hned napadne, kdy na to v novém vztahu, jiného času během dne, dalšího lze den. Obecně bychom ale mohli říci jedno. Mít sex jetřeba co nejdříve. Divné, že? Ale je tomu tak.

Nejlepší čas na sex je ráno

Podle hodnověrných výzkumů je prokázáno, že nejlepší sexuální chutě mají oba partneři kolem šesté hodiny ranní. Vysvětlení je trochu komplikovanější. Naše vnitřní hodiny, které řídí libido, jsou nastaveny jinak u mužů než u žen a existuje pouze jedna hodina, kdy libido máme oba na stejné úrovni. A to je přesně o šesté hodině ranní. Představa brzkého vstávání nemusí být příjemná. O ranním aroma z úst ani nemluvě. Ale co tak začít den o trošku dříve? Ve společné sprše, menší hravostí a drážděním? Netřeba mít velkou fantazii, abychom si domysleli, kam to bude směřovat. Začít den sexem nám pomůže nabít energii, pozitivní myšlení a i deštivé ráno bude hned hezčí.

Kdy začít se sexem ve vztahu

Ve vztahu to funguje také na stejném principu. Čím dříve, tím lépe. Umíte si představit, že byste měli mít sex až po svatbě? Romantiku stranou, berme realitu. Máte první sex během svatební noci a zjistíte, že oběma se líbí něco úplně jiného. Tato přání se ještě časem budou měnit, ale pokud vaše partnerka bude odmítat sex a vy ho budete hledat někde jinde, vztah se rozpadne a léta strávená v takovém svazku jsou promrhána. Pokud se vám nezamlouvá myšlenka sexu na prvním rande, udělejte to tradičně. Nepsaným pravidlem je sex po třetím rande. Pokud je tedy vše v pořádku a objekt zájmu má zájem o něco více, neváhejte skočit spolu do postele a pořádně si to užít. Nikdy nezapomeňte na to, že sex je ve vztahu nesmírně důležitý, určuje víc, než si myslíte. Sex nás i sbližuje a dělá šťastnými, není proto žádný důvod ho odmítat.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit