Jak se obléci na oslavu či ples

Kategorie: Vztahy

Oslavy ani plesy se nekonají každý den, proto byste si měli předem promyslet co na sebe. Není to jen ženská záležitost odzkoušet si pro jistotu předem vámi vybraný kousek. Vejdete se do obleku koupeného před dvěma lety?

Při výběru toho, co na sebe natáhnete, myslete i na etiketu, která je předepsaná. Často přímo na pozvánce bývá napsáno, jaké oblečení je nezbytné, např. na ples v opeře pouze v černém obleku s kravatou atd. Při výběru tedy musíte předem zvážit, co je dovoleno a co ne, protože v nejhorším případě vás pošlou pryč. Na většině akcí jde o prestiž. Reprezentujete sebe, partnerku nebo firmu či vašeho zaměstnavatele. Nevhodný oblek na vás vrhne nejen špatné světlo, ale mnohdy urazí i samotného pořadatele. Dejte si proto záležet a maturitní oblek nechte pěkně ve skříni. Investice do kvalitního saka, kalhot a bot je investice do budoucna. Není nic horšího než převislé rukávy, krátké kalhoty a odhalená lýtka či narvaná ramena do těsného saka. Poraďte se s partnerkou, ženy mají dobré oko a vkus.

Jak se obléci na oslavu

Rodinná oslava, dejme tomu narozeniny. Nic extrémně nepotřebujete, zamyslete se pouze nad tím, jací hosté přijdou, kde se bude konat, jaké je počasí. Podle těchto tří malých rad si vyberete oblečení. Když se jedná o něco serióznějšího, vezmete si kalhoty, nahoru košili a pod ni bílé tričko, aby nebylo vidět případné fleky potu po tanci. A jde se na oslavu. Na méně formálnější oslavy můžete klidně přijít i v kalhotách/džínách s košilí nebo tričkem. Nic tím nezkazíte.

Jak se obléci na ples

Zapomeňte na barevné ladění s partnerkou. To již dlouhou dobu není pravidlem. Měli byste však mít oblek, který není více barevný než její šaty. Dejte pozor na předepsané oblečení. Jak jsme uvedli výše, kromě barvy obleku bývá předepsána i například kravata či motýlek v případě plesů v opeře. Na některé akce potřebujete například černý frak.

Nic však nezkazíte klasickým černým oblekem s bílou košilí.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit