Dokonalý vánoční dárek pro muže

Kategorie: Vztahy

Vánoce se rychle blíží a ženské polovičky si stále více lámou hlavu nad dokonalým dárkem pro muže, který potěší nejen jednoho z partnerů, ale hned oba. Někdy stačí tak málo, aby svátky byly hřejivé, krásné a plné (nejen) lásky. Muže potěší vše, co podtrhne a zvýrazní jeho mužnost, eleganci a přirozenou sílu. Skvělým dárkem zůstává ale takový, který potěší oba. A co takovým dárkem je?

Vhodné dárky pro muže


Smyslná masáž a lá tantra

Tolik omílané slovo. Víte ale, co to znamená? Pokud ano, určitě vás napadne spojení smyslné, místy až erotické masáže, díky které se ve vašem těle rozproudí uzavřená pohlavní energie. Tantra masáž není záměrná pouze na intimní partie, ale na celé tělo, díky čemuž pocítíte uvolnění a naberete sílu do života. Skvělým dárkem bude tedy zhlédnout pár videí online a zkusit na svém partnerovi tento unikátní rituál lásky. Druhou možností, která přichází v úvahu, je zakoupení partnerských masáží v některém z masážních salonů. Každopádně tento dárek potěší bezpochyby oba.

Něco pro partnerovo auto

Mnoho žen dá za pravdu, že často bývá auto ve vztahu nepřítelem, na něhož ženy často žárlí, protože mu partner věnuje více času a péče než partnerce. Nemusí tomu tak být a dámy by si měly uvědomit, že auto je velkou hračkou velkého chlapce, na kterou není třeba žárlit, ale podporovat ho v tomto nevinném hobby. Kupte mu tedy něco, co ho potěší a on vám na oplátku bude věnovat více ze svého volného času. Jednoduché, že? Co by to mělo být za dárek? Nejlepší něco neutrálního, co nezkazíte i když se nevyznáte v autech (ne olej, chladicí směs nebo baterku). To znamená potahy, doplňky jako osvěžovač, koberečky, resp. něco ve stylu permanentky do autoumývárny nebo do servisu. Takový dárek žádný muž neodmítne.

Poukázka na nevídaný zážitek

Nemyslete hned na erotickou strip show, ale to samozřejmě neznamená, že by muže nepotěšila. Právě naopak. Muži mají rádi i jiné ženy, ať se to partnerkám líbí, nebo ne. Takže se tomu určitě netřeba bránit. Pokud však chcete být o něco méně radikální, sáhněte po dárcích a lá nevídaný poukaz na zážitek, kam patří například seskok s padákem, večeře v luxusní restauraci, ochutnávka gurmánských vín a podobně.

A to nejlepší nakonec

Dárek, který nestojí skoro nic a přinese horké a vášnivé vánoční svátky. A co těmto zázračným dárkem je? Ovšem, sexy upravená partnerka pod stromeček, která bude chtít vyzkoušet to, čemu se dosud bránila. Zajímavá představa, no ne?

A pokud si to chcete spolu opravdu pořádně užít, posilněte svého chlapa přírodním potravinovým doplňkem MerliX PERFEKTUM, kterým opravdu nic nezkazíte. Právě naopak, váš společný sexuální zážitek bude mimořádně intenzivní jako nikdy předtím. Zkuste to, neurazí se, bude se mu to jako okořenění milování líbit, protože MerliX nepodporuje jen samotnou erekci, ale mimo jiné zvyšuje chuť na sex.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit