Erotické polohy na příchozí svátky

Kategorie: Kámasútra

Příchozí svátky můžeme oslavit i trochu jinak než jen tradičně. Vánoční, velikonoční, ale i běžné svátky jako jsou jmeniny, narozeniny nebo Silvestr. Zkuste jednu z našich poloh, díky kterým si okořeníte celý váš intimní život.

Sváteční erotické polohy

Atypická poloha ve stoje

Klekněte si pravým kolenem na postel, levá noha je v pravém úhlu. Vaše partnerka si vám sedne do klína, otočená zády k vám. Partnerku držíte v pase, abyste jí zajistili pohodlí a stabilitu. Její levá noha musí být vytočená ven, abyste měli k ní dobrý přístup. Skvělá poloha, při které můžete dráždit bradavky rukou. Zároveň ji můžete vzrušovat líbáním krku a rtů. Jako zajímavá obměna vám poslouží stejná poloha, kde se ale partnerka prohne v pase směrem dolů a mírně se nadzvedne. Zbytek práce je už na vás.

Poloha vsedě

Sedněte si na paty, partnerka popojde k vám a pomalu a jemně se líbáte. Následně ji poproste, aby zvedla a natáhla svou nohu přes vás. Takto se přehoupne a můžete začít. Partnerka je celou dobu otočena zády k vám, můžete ji tak hladit či líbat. Její noha by měla být na měkké podložce, aby nedošlo ke zranění. Chcete si přece pořádně užít a do takové představy o náruživém sexu určitě nepřichází v úvahu návštěva pohotovosti.

Poloha vsedě II

Stále klečíte na kolenou jako při první poloze, ale tentokrát se mírně přehoupnete dopředu a váha je na celých rukou. Partnerku si dáte pod sebe, jednou rukou ji držíte kolem pasu a druhou se udržujete na podložce, posteli nebo co jste si vybrali jako místo pro vaše hry. Vy určujete hloubku, intenzitu, ale i rychlost. Jste pánem celé situace.

Věříme, že vás naše rady inspirovaly a necháte si je v záloze pro případ stagnace ve vašem sexuálním životě. Nebo si je jednoduše vyzkoušíte jen tak pro potěšení.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

POSLEDNÍ PŘIDANÉ ČLÁNKY

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit