Velikonoční pomlázka tak trochu jinak

Kategorie: Sex a erotika

Velká noc nemusí být vůbec nudná, plná jídla a nekonečných přípitků s kamarády, kteří přijdou na návštěvu. Také zapomeňte na různé otřepané praktiky jako polévání studenou vodou či vyplácení pomlázkou.

Novodobí páni ví, že ženy jsou krásné, až když mají pravidelně pořádný sex… a dostatek spánku. Skvělých velikonočních svátků dosáhnete snadno bez otřepaných pravidel našich babiček. V první řadě bychom se neměli trápit hloupostmi, zda partnerka všechno uklidila, navařila či napekla a udělala všechno tak, jak se patří. Tento rok si vystačíme i s vařenou šunkou z obchodu a nějakými vajíčky (aby se neřeklo).

Pojďme si tedy udělat svátky jinak

Nejdříve bychom si měli nakoupit, co budeme i co nebudeme vařit. Koláče se dají koupit upečené, jídlo je v obchodech prodávané i hotové, pokud se vám vážně nechce nic připravovat. Kupte si hlavně pivo či jinou mužskou alkoholickou specialitu, kterou zbožňujete. Svátky jsou proto, abyste si oddychli a dělali to, co máte rádi. Jídlo si proto kupte také podle chuti. Máte rádi pizzu, kupte si ji. Nemyslete na kila navíc, vždyť to je téma pro ženy. Abyste se nenudili, zkuste nakouknout do sexshopu, zda tam nemají nějaké erotické hračky, které doma nemáte. Například sexy anální kolíček se šperkem či nějaké sexy kolíčky na prsa. Ženy jednoduše milují všechno, co vypadá jako šperk a vy nemusíte hned kupovat perlový náhrdelník. Nezpomeňte ani na sexy prádlo, podvazky či nějakou sukničku. Vaše partnerka je bude jednoduše milovat! Uvidíte, jak se do nich sama bude oblékat a predvádět st. Potom jen jeden pohárek vína a mohou začít krásné svátky.

Sladká třešeň na dortu

Správný chlap potřebuje pořádný sex, není třeba se za to stydět. Zkuste si nastudovat pár poloh nebo se podívat na naše predchozí články, kde píšeme o polohách, které dámy zbožňují díky dokonalému dráždění. Zkoušejte a zkoušejte.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit