Co si obléci na rande se ženou

Kategorie: Jak na ženu

Pěkně upravený chlap se vždy dostane k ženě spíše než ten neupravený a neoholený. Mějte to na paměti vždy před každým setkáním se ženou.

Na outfitu záleží

Pokud si myslíte, že okukování celé postavy a vzezření je pouze mužskou záležitostí, jste na omylu. Ženy si s velkou oblibou prohlížejí tělesné proporce potencionálního partnera. Speciálně se zaměřují na vysportované svaly, hýždě, ale i celkovou vaši výšku, barvu očí i vlasy. Zvolte proto oblečení, které pozvedne vaše přednosti a skryje to, za co se stydíte. Pokud máte větší pivní bříško, oblečte si volnější tričko nebo košili, na kterou si dáte rozepnuté sako. Pozor ale na velikost. Pokud bude nepřirozeně velké, budete působit ihned rozměrnější a nemotornější. Menší číslo je také nevhodné, protože budete mít pravděpodobně problémy v oblasti ramen při zvedání rukou či sako vůbec nezapnete.

Oblečte si to, co vás vystihuje

Nejlepší je oblečení, které dává najevo vaši osobnost a styl. Nevyplatí se vám na rande přijít v obleku, když pak na to následující setkání přijdete ve sportovním oblečení, tak, jak jste zvyklí. Dávejte ze sebe všechno to, co vás charakterizuje. Nepřetvařujte se – nemá význam, aby se žena zamilovala do někoho, kým nejste. Tento způsob platí jedině tehdy, když hledáte pouze někoho na jednu noc a nechcete si narušit své soukromí. Z toho vyplývá, že neexistuje žádné předepsané oblečení na rande. Jediné pravidlo je jen to, že oblečení má být čisté, pěkné a musí mít vhodnou velikost. V žádném případě o dvě čísla menší či větší! Zpestřete ho také decentní vůní, která se k vám hodí.

Důležitou radou od nás je, že i maličký dárek, pozornost, kterou přinesete na první setkání, potěší. Nemusí to být hned diamantový náhrdelník, postačí i drobnost jako pěkně zabalená čokoláda, bonboniéra nebo léty ověřená klasika - červená růže.

Během setkání buďte vyrovnaný, přímý a přátelský, nechte partnerku říci si své a dávejte jí najevo, že to, co říká, vás zajímá. Ženy to prostě milují, když mají pocit, že je posloucháte a projevíte o ně zájem. Pokud budete dodržovat tato pravidla, každá žena vás bude zbožňovat.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit