Jak být nevěrný

Kategorie: Vztahy

Většina odborných i populárních článků poučuje o tom, jak nebýt nevěrný, my ale budeme psát o opaku, jak být nevěrný. Nevěra je stará stejně jako manželství samo. Určité kultury a společnosti se s ní potýkaly různě, nelze proto hovořit o tom, že jen nesouhlasně. Jestliže byla společensky nevěra povolená, tak vždy v určitých hranicích. A když povolená nebyla, stejně se nikdy nezabránilo, že by byla vymýcená. Nesnažme se ji proto ani my potlačovat, protože to jsou stejně úplně zbytečné rady a škoda papíru. Ten by bylo lépe použít jinak, třeba na kapesníčky pro pláč, když se nevěra prozradí.

Lidé se dělí v základě na tři druhy. Nevěrný od zásady, věrný od zásady a věrný, dokud nenastane příležitost. Tady bychom poznamenali, že mnohý člověk si myslí, že věrný bude vždy, ale nikdy neříkejme hop, dokud jsme nepřeskočili. Také určitě známe páry, které to vydržely bez nevěry až do konce života jednoho, ale i obou. Na druhou stranu dokáží vedle sebe žít partneři s mnohými nevěrami jednoho i obou, takže je vidět širokou rozmanitost.

Co nás vede k nevěře

Zde bychom chtěli napsat pár řádek pro ty, kteří nejsou zásadně nevěrní, ti mají jasno, ale pro ty, kteří si myslí, že oni ne, případně si myslí, že nikdy by ne. Nevěra může být řešením určitých nevyrovnaností v manželství, ale také otázkou třeba náhodného setkání.

Harmonické manželství, nebo partnerství, za určitý čas zevšední. Nejčastěji se to projevuje na mizejícím čase pro vzájemnou komunikaci a na sexu. Někdo si to uvědomuje a chce to řešit, jiný to nevnímá, ale přesto na to nějakým i nevědomým způsobem reaguje. Neřešící problémy se vygradují, až vyústí v čin.

Počátky nevěry

Problémy manželství se odrazí v tom, že stačí jedno setkání s člověkem, který má rozumné názory, pochopení, dokáže i zalichotit, a je sympatický a krásný. Člověk pak u něho najde to, co mu doma chybí, a je tu nevěra. Zpočátku jen duševní, pak i tělesná. Takže tu je nevěra, jak má být.

Jak na nevěru

Hlavním nebezpečím nevěry je její prozrazení. Jak tomu zabránit? Největším problémem je zvyk na nevěru i její zevšednění, a tím pokles pozornosti a hlavně opatrnosti. Jsou to třeba nevymazané SMS, maily, nesplněné sliby, častá absence doma a podobně. Nevěru bychom nikdy neměli přenášet do domácnosti, tedy nikdy si nezvat toho, s kým jsme nevěrní, domů do vlastní ložnice. Další zásadou by mělo být s takovým člověkem se nikdy neukazovat na veřejnosti a ve společnosti, pokud nejsme něčím svázáni. Můžeme mít například společné zaměstnání, koníčky atd. I při nich bychom neměli nikdy okatě dávat na vědomí, že spolu něco máme.

Utajení nevěry

Některé zásady utajení jsme si již napsali. Její prozrazení by pro nás mohlo mít fatální důsledky, proto k tomu tak přistupujme. Svým způsobem bychom se k trvalému partnerovi měli chovat tak, jako k tomu, s kým jsme nevěrní. Chce to nezapomenout na výročí, chvilky posezení u kávy, diskuze nad vztahem, i když je pro nás narušený, ale partner to neví, řešit dovolenou, děti a širší rodinu, a konečně nepřestat se milovat, pokud cítíme, že to ten druhý chce. V otázce peněz je to obdobné, stálý partner by neměl poznat, že máme i další výdaje.

Konečné řešení

Vše na světě má svůj konec, tedy i nevěra. Pokud skončí dobře, máme na mysli to, že se rozvedeme a novou lásku si vezmeme. Ale věřte, že většinou i ona zevšední, problémy se vygradují a jednou potkáme někoho... ale to se již opakujeme.

Dalším řešením je ukončení. To bývá také často, že ukončíme vedlejší vztah, když nám třeba přerostou problémy nad hlavu, poznáme, že onen člověk není tím pravým a podobně. Je pak problém, jak zareaguje milenec či milenka.

Nevěra je v jádru úžasná, mít vedle sebe někoho, kdo je na nás milý, kdo na nás nechce nic jiného, že abychom na něj byli milí i my. Můžeme k tomu připočítat skvělý sex, těžko se s tím každý z nás bude loučit, ale jednou to musí nastat.

Celý článek se nesl v tom duchu, že není jasné, zda jde o muže a ženu. Je to proto, že na nevěru jsou potřeba vždy dva, muž a žena. Jsme totiž přesvědčeni, že procento nevěrných mužů a žen je skoro stejné, i když všeobecně se má zato, že muži jsou nevěrní častěji.I při nevěře bychom neměli zklamat v intimní oblasti, s tím dokáží pomoci účinné přírodní doplňky, zejména MerliX.

Diskuze

božek

03. 05. 2018

jsem zásadně proti nevěře, je to extrémně nefer, raději se rozejít

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit