Jak zvětšit přirození

Kategorie: Zdraví a erekce

Přirození je chloubou každého muže. Rádi si je porovnáváme a pyšníme se jím. Ale co když nás příroda tam dole neobdařila? V dnešní moderní době je několik možností, jak si zvětšit přirození i bez nutnosti podstoupit bolestivou operaci. Dnes si představíme asi nejlepší možnosti přirozeného a bezbolestného zvětšení mužské pýchy.

Nástroje pro zvětšení přirození

Vakuová pumpa

O této možnosti jste již možná něco i slyšeli. Nebojte se, není to, jako kdybyste penis vecpali do vysavače. Proces zvětšování je přirozený, postupný a hlavně bezbolestný. Vakuová pumpa je naprosto bezpečná a její ovládání zvládne i začátečník. Neuvěříte, ale někteří výrobci slibují zvětšení přirození až o neuvěřitelných 7 cm na délku a 40 % na šířku. Výsledek je ovšem docílený pravidelným používáním. Pumpu používáme tak, že ji nasuneme na penis a napumpujeme rukou. Každá pumpa má možnost ručního pumpování. Před používáním vám doporučujeme odstranit chloupky v okolí přirození, zabráníte tak nepříjemnému tahání i možnému zachycení při odkládání pumpy. Variací je vodní vakuová pumpa, kde si vnitřek naplníte vlažnou vodou, přiložíte na penis a zbytek vzduchu odstraníte přes vrchní ventil. Podle tvrzení výrobců tento typ pumpy dokáže zvětšit penis až o 8 cm.

Spreje, gely na zvětšení přirození

Pro pohodlnější pány máme i možnost okamžitého zvětšení pomocí přípravků, které natíráme externě. Výrobci tvrdí, že do 10 minut přípravek začne fungovat a vaše přirození se zvětší. Prostředek se má aplikovat jemnou masáží 1–2x po celé délce přirození. Pokud toužíte po ještě extrémnějším výsledku, můžete používání přípravku kombinovat s pumpou nebo delší masáží. Nevýhodou je pouze dočasné zvětšení, které je dosaženo díky zlepšení prokrvení v údu, které způsobuje přípravek. Pokud se zamýšlíte nad touto variantou, určitě zkuste dražší a dermatologicky otestovaný prostředek. Obsahovat by měl základní látky – L-arginin, ženšen a guaranu. Takový L-arginin obsahuje například i přípravek na erekci MerliX PERFEKTUM.

Téma velikosti mužského přirození je tak staré jako lidstvo samo. Muži, kteří byli obdařeni, se cítí v posteli lépe, jejich chování je sebevědomější, a ti, kteří obdařeni nebyli, se cítí nespokojeně a odmítají sexuální radovánky. Možná jste už slyšeli, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velká hra. Nemusíte se teď ale navždy skrývat pod peřinu a stydět za svůj rozměr. V dnešní době je několik možností, jak zvětšit penis přirozenou, bezbolestnou a dostupnou cestou. 

Návleky, kroužky

I opticky můžete prodloužit svou pýchu. Zkuste se poohlédnout po návlecích. Nejlepší jsou návleky s vroubky z vnější, ale i vnitřní strany. Dokonale dráždí a zvyšují chuť vyvrcholit u obou partnerů. Pokud budete v sex-shopu a začnete uvažovat nad návlekem, určitě kupte ten kvalitnější. Proč? Protože ty kvalitní imitují lidskou pokožku, jsou zdraví neškodné (zaručeně) a také dokážou udržovat teplo. Takový návlek navodí pocit, že se milujete zcela bez něj a přitom prodlouží vaše přirození i o několik cm! Extrémy jsou povoleny, proto pokud partnerka touží být pořádně vyplněna, kupte si návlek v rozměrech pornoherců. Nebojte se, návlek je vyztužený, nehrozí zranění přirození.

Rozšiřující návlek

Ne, není to ten klasický, jak ho znáte. Zde nejde ve skutečnosti o délku, ale o šířku. Návlek koupíte v každém dobrém sex-shopu. Je vyroben z měkoučkého materiálu, v místě žaludu se nachází otvor, což pro Vás znamená nutnost mít kondom pod návlekem. Výhodou je rozšíření až o 30 %, příjemný povrch, super cena a možnost upravit návlek podle potřeb. Z návleku můžete kus odstřihnout, předtím si ale raději přeměřte délku svého přirození během erekce, abyste neodstřihli příliš velký kus.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit