Polohy do deštivého víkendu

Kategorie: Kámasútra

I léto bývá plné deštivých dní. Někteří je tráví u PC, další se raději dívají na oblíbený zápas, který běží v televizi. A ti, které si umí užívat života, skočí pod peřinu. Vždyť proč ne? Sex je formou zábavy, odpočinku, ale i uspokojení a sportu. Připravili jsme pro vás na deštivé dny pár jednoduchých poloh, které zvládne i začátečník a nic speciální vám k tomu není třeba.

Jednoduché sexuální polohy pro každého

Jako prak

Docela zajímavá poloha, kterou jste možná spontánně již vyzkoušeli, ani o tom nevíte. Tato poloha je klasická. Muž nahoře, žena dole. Žena leží na posteli na zádech, roztáhne doširoka nohy. Muž přijde k ní blíž, klekne si na kolena, rukama chytí pevně nohy partnerky a vniká. Skvělá relaxační poloha, kde se oba nenadřou, mají na sebe skvělý výhled a jsou dokonale drážděni.

Klik

Namáhavější obměna polohy výše. Zde je žena v klubíčku (stále dole), muž je nahoře, ale nyní je na špičkách, jeho tělo je napnuté a přidržuje se rukama buď ženy, nebo má ruce natažené podél jejího těla. Poloha je náročná pro muže, žena to má v tomto případě snadnější. Výhodou je hluboké vnikání a dráždění bodu G u partnerky.

Pumpa

Opět jedna z těch lehčích poloh, při které si oba pořádně odpočinete (a užijete). Partnerka je dole, muž je nahoře. Partnerka leží na zádech směrem k partnerovi, jednu nohu pokrčí, on se na ni přehoupne, rukou drží její pokrčenou nohu a pomalu do ní vniká.

Postel

Možná vás ani nenapadlo, jak dobře se v milostných hrátkách dá využít postel. Partnerku přehněte přes postel tak, že má pokrčená kolena a pánev otočenou k vám. Roztáhněte její nohy, klekněte si, nohy doširoka pro lepší stabilitu a perfektní poloha pro deštivý víkend je tady.

Opačně je to lepší

Partnerka leží otočena tváří k posteli, roztáhne nohy, uvolní pánev a rukama se pevně drží okraje postele. Vy přistoupíte k ní blíž zezadu, nohy máte u sebe kvůli lepší stabilitě a pěkně do ní vniknete. Skvělá poloha pro dominantní pány, kteří chtějí mít svou lásku celou a pouze ve svých rukou.

Tango

Trošku atypická poloha, kde oba klečíte. Partnerka je otočena k vám zády, vy jí vezmete do ruky jednu nohu a pozvednete ji. Dokonale se tak dostanete hluboko do ní. Při sexu ji jemně líbejte na krku a tvářích.

Partnerka nahoře, trochu jinak

Zde potřebujete partnerku, která má ráda hopsání na vás, protože ona celý milostný akt řídí. Vy sedíte na okraji postele, partnerka je k vám otočena zády, vezme si vaše přirození do ruky a nasměruje ho správným směrem a následně na vás poskakuje. Během toho ji můžete hladit po zádech, vlasech či po prsou.

Miluji tě

Tulivá poloha pro ženy, kde je partnerka prakticky neustále v objetí partnera. Oba ležíte vedle sebe tak, že je žena otočena zády. Muž chytí partnerku, přitiskne se blíže, její horní nohu zvedne a jemně do ní vnikne. Poloha jako stvořená pro čerstvě zamilované.

Diskuze

simon

17. 12. 2019

super clanek

Vložte příspěvek do diskuze

POSLEDNÍ PŘIDANÉ ČLÁNKY

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit