Jaké ženské spodní prádlo mají muži nejraději?

Kategorie: Sex a erotika

Každý druhý muž, přemýšlí nad tím, jaké prádlo má na sobě kolemjdoucí žena. Není se za co stydět, je to přece přirozené a zcela mužské. Muži často přemýšlejí i nad tím, jak tato neznámá vypadá nahá pod kilogramy oblečení, které vše zakrývají.

Každému se líbí něco jiného

V oblasti prádla tomu bude podobně jako u jiných mužských „věcí“. Každý má rád to své, něco se mu líbí, nad jiným zase ohrnuje nosem. Nejčastěji však mezi odpověďmi mužů najdete odpověď tanga – jsou maličká, ukazují hodně, co byste tedy čekali? Muži se prostě rádi dívají, dotýkají a zkoušejí. I zde však jsou tabu kousky prádla, které by žádná žena neměla nosit. Nejčastěji je to syntetika, která po propocení v letním období nemá zrovna nejlepší vůni. Pak o číslo menší kalhotky – ženy v nich působí velmi legračně, protože jejich boky nepěkně vylezou ven, na což se chlapi vážně neradi dívají. A ještě jedna věc. Strniště v okolí kalhotek, jednoduše řečeno, něco nechutného a nehezkého.

Je to i tak jedno, co má slečna na sobě, jde i tak o to, aby jí to sedlo, vypadala v tom super a čím dříve to ze sebe shodila dolů.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit