Vibrátor jako pomocník v posteli

Kategorie: Sex a erotika

Vibrátor, aneb robertek, je dnes věcí, která je volně dostupná. Dá se koupit v leckterém e-shopu, který se ani jinak erotikou produkcí nezabývá. Ono vlastně ani nejde o nic neslušného, protože ten, kdo neví, co s ním, tak si sám neporadí. Takových lidí je ale asi málo, tak možná někdo ze stoletých či některé děti v mateřské škole.

Vibrátor, erotická pomůcka

Erotické pomůcky jsou známé od pradávna. Nacházejí se dokonce i při archeologických vykopávkách. Tehdy šlo asi určitě o dildo, jak říkáme nepohyblivé náhradě za mužský penis, ale sloužilo to obdobnému, k potěše ženy. U nás se tyto pomůcky začaly volně prodávat až po roce 1989. Do té doby se mohly oficiálně dovážet na lékařský předpis a samozřejmě se vozily na černo. Jinak se ale používaly různé náhrady, zvláště protáhlé zelené tuby na šampón snad vytvořily designéři jen pro účel masturbace.

Stručný vývoj vibrátorů

První vibrátory byly jednoduché. Váleček s baterií, nad ní motorek s malou vačkou (excentrem, které celé těleso vibrátoru rozvlnilo). Pak přišla možnost regulování rychlosti a tím i síly vzrušení. Pak nastoupily umělé hmoty, silikony a podobně, a z vibrátorů se stala úplně věda. Věda na vzrušování žen. Vibrátory se začaly dělit na vzrušování poštěváčků a pochvy, některé jsou i pro obojí. Novinkou jsou i vibrátory napodobující oral, i když připomínají více větráčky. Designu se věnují špičkový výtvarníci a vzít dnes do ruky moderní vibrátor, je potěšení nejen pro vaginu, ale i pro chápající ruku a i oči. Velkou nevýhodou jsou ale ceny, protože ty málem překračují minimální mzdu. A teď přemýšlejte, zda je minimální mzda tak malá, nebo jsou tak drahé vibrátory.

Jinak se vibrátorům také někdy říká šidítko, ale dnes již chápeme, že to na šizení není, ale na potěchu.

Druhy vibrátorů

Různí výrobci i prodejci je dělí různě, ale my si je rozdělíme podle druhů bez ohledu na cenu a materiál. Základní klasické více či méně připomínají penis, některé mají i varlata. Mají různé délky, tloušťky, materiály i vibrace, dnes i s přirážením. Důležité je ale to, jak se drží. Většina z nich je tzv. do ruky, ale některé mají přísavku na hladkou plochu. Odnoží jsou pak pevné vibrátory, které mají jednodušší tvar, i když může být různě tvarovaný, ale přímo penis nepřipomíná. Další odnoží jsou velké vibrátory XL a XXL, které ohromí velikostí a mohutností, ale pro leckterou ženu jsou i ony zdrojem sexuální radosti.

Vibrátory na klitoris jsou malé, spíše jen válečky, ale na poštěváčku působí úžasně.

Vibrátory na G-bod jsou na konci ohnuté, aby lépe dráždily vysněný bod ženské rozkoše.

Rotační vibrátory pracují jinak, otáčejí se a někdy mohou i kroužit zakončením v pochvě.

Kombinované (dvojité) vibrátory se dělí na dva druhy. Jedny mají hlavní část válcovou připomínající penis, a z ni odbočující menší na klitoris. Další kombinací je vibrátor na pochvu a řitní otvůrek, a existují tzv. kotvy pro všechny tři smyslové zóny. Další mohou připomínat více či méně podkovu, mají proto dvě zakončení. Jedno se přiloží na klitoris a druhý se zasune dovnitř ženy a může dráždit bod G.

Masážní hlavice dráždí ženské orgány pouze zvenčí, ale přesto jsou někdy považovány za ty nejlepší vibrátory. Mohou být napájeny i z elektrické sítě, proto mají obvykle větší sílu a výdrž, než ty napájené z baterie.

Pro jiné uchycení můžeme ještě zmínit lesbické připínací vibrátory, které si jedna žena upne popruhy na tělo a simuluje pak mužské pohyby s vibrátorem v druhé ženě.

Bez nějakého vibrátoru se snad již u nás nenajde žádná ložnice, kde spí alespoň jedna žena. Ten, kdo má rád ženy emancipované, asi chápe i jejich touhu po sexuálním životě. Když si představíme, že jsou dnes ještě určité společnosti či náboženství, kde se sex provádí pouze za účelem plození dětí, musí nás jímat hrůza. A to ještě při představě, že jsou dívky v mladém věku obřezávány. Fuj. Ale raději o něčem příjemnějším, o vibrátorech a jejich používání.

Vibrátor pro dívky

Mnohé ženy, a nemusí být jen single, považují svůj vibrátor za "miláčka", který nikdy nezklame. Vždy vzruší a na nic se nevymlouvá. Škoda jen, že naše společnost ještě nevybředla z křesťanské morálky, že vše tělo potěšující, je hřích, a přitom dovolí seznamovat děti se zločiny a vraždami. 

Vibrátor ale asi není stavěný pro mladé dívky, určitě ne před ztrátou panenství. Snad by se jim mohlo doporučit šidítko na klitoris, ale kdo to má učinit? Rodiče, či zastaralé školství? Ale do 18 let by stejně takové věci nakupovat úředně nesměly. Nemají vstupovat ani do erotických shopů, ale co s tím, že většina do 18 let o panenství stejně přijde.

Od kdy se radovat s vibrátorem?

Stanovit nějaký věk pro vibrátor se asi nikdo neodváží. Hovořili jsme o malém vibrátorku na klitoris, aby dívka nepřišla o panenství s umělým penisem. Možná by byla dobrá vědecká studie na toto téma. Lepší než být znásilněná nějakým neurvalcem. A to je dost častý případ, protože to stejně dívky ze studu raději neoznámí, ale nesou si pak mindrák z takového zážitku třeba do své smrti.

Pokud chceme stanovit věk, tak asi tehdy, kdy dívka již skutečně zná, co to je sex a co to je mít z něho radost.

V prvních měsících sexuálního života asi není ten správný čas. To se mladí milují i třeba vícekrát za den. Ale to časem pomine a přijdou dny všední, práce, občasné odloučení, a i jiné pauzy. A pak přijde ten správný čas. Žena myslí na svého miláčka a projíždí si pochvu vibrátorem. Nemá cenu hned kupovat speciality, nebo větší velikosti, na ty je čas později. A postupně přijde i radost, kdy si s robertkem pohraje i partner a uvidí zblízka, jak jeho milé vlhnou pysky a otvůrek. Pak, než přijde vrchol, může on sám proniknout a dokončit sex svým penisem orgasmem ženy. Je to i pomoc třeba při předčasné ejakulaci.

Vibrátor v ruce muže

Jak se žena přijde vzrušovat vibrátorem sama, najde polohu, kdy ji vzrušuje nejvíc a kdy méně. Muž ale necítí její pocity, proto by měl jednak použít lubrikant a začít jen pozvolna. Pokud jde o klasický vibrátor v podobě penisu, neměl by hned na doraz zajet do pochvy, ale projíždět celou mušličku od řitního otvoru po poštěváček a postupně vždy zasouvat do poševního otvoru. Pokud pak již plně napodobuje zasouváním a vysouváním soulož, stejně by ho měl občas vytáhnout a znovu projet alespoň klitoris. Také nedoručujeme velkou rychlost a sílu. Raději si vzdechy ženy vychutnejte co nejdéle. Pokud máme vibrátor kombinovaný, stejně začneme pozvolna a po zasunutí do pochvy s ním jen lehce otáčíme, abychom klitoris dráždili z různých stran.

Samozřejmě toto byla jen jedna z možností, určitě si najdeme i další možnosti a třeba vymyslíme i něco vlastního, co nás bude těšit víc.

Materiál vibrátoru

Materiál je velmi důležitý, ovšem pokud nemá žena na nějaký alergii, všechny jsou zdravotně nezávadné. Klasickým materiálem jsou umělé hmoty, někdy pokovené. Ty jsou tvrdé, chce to mít větší cit. Z dalších materiálů to je latex a silikon, případně jsou gelové. Ty jsou tvarově pružné a snesou i divočejší pohyby v ženském lůnu.

Pokud se používá vibrátor ve dvou, neměl by muž zapomínat ani na výkon, který předvede svým penisem a pokud si v této oblasti není jistý, pomůže mu populární doplněk stravy MerliX. 

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit