Jaký mají význam erotické sny

Kategorie: Sex a erotika

Mít hezké sny, to je snad polovina spokojeného života. Věda je v tomto směru nestálá. Jednou se tvrdí, že sny má každý, jen si je nepamatuje. Pak že sny má jen někdo a jen někdy atd. Nebudeme ale rozebírat sny obecně, zaměříme se na sny erotické.

Úvod do erotických snů

Teorie snů hovoří o tom, že sny mají určitý význam. Určitě je to pravda, protože se nám asi těžko bude zdát něco, co neznáme. Karel IV. se asi těžko mohl ve snu přesunout do vozu Formule 1, ale to neznamená, že se nám nemohou zdát nějaké přímo pitomosti. Třeba se nazí procházíme městem. Erotické sny nás mohou uvádět do situací, které jsme nezažili, ale samozřejmě v nějaké formě viděli třeba v pornu.

Erotické sny v mládí

Děti erotické sny nemají, ty přijdou v době, kdy člověk začíná dospívat a kdy si již plně uvědomuje, co sex je a že ho taky jednou bude prožívat. Většinou zde nejde o žádné experimenty, ale spíš anatomický pohled na osoby druhého pohlaví. Mladý muž také dokonce může prožít i skutečný snový orgasmus, ale po probuzení zjistí, že šlo o poluci.

Erotické sny žen

Vědecky bylo zjištěno, že skoro tři čtvrtiny žen mívají jednou za čas nějaký erotický sen. Jejich témata se ale různí. Ženy se milují a provozují sexuální hrátky s vlastním partnerem, ale třeba také s kamarádem nebo s nějakou známou osobností. Zejména je to oblíbený filmový herec, asi málokdy politik. Ač je žena heterogenní, partnerem ve snu může být i žena, dokonce kamarádka. Zajímavý je i děj. Někdy je to jen samotný sex, jindy je sen spojený s nějakým popleteným příběhem. 

Erotické sny mužů

Mohlo by se říct, že muži budou v tomto směru nejbohatší, ale není to pravda. Muži mají většinou erotické sny v době, kdy sami strádají, nebo po nějaké ženě vysloveně touží.

Snář a erotika

Ke snům patří i snář. Každá "babka" ví, co který sen znamená. Jak jsme již naznačili, některé sny vycházejí z našich tužeb, ale co ta druhá část? Jak se ale ve snářích praví, náš sex ve snu je vždy spojen s něčím kladným, s naším spokojeným životem, s jeho zlepšením i plodností. Pokud se milujeme s konkrétní osobou, pramení to z toho, že je to pro nás idol, že ho obdivujeme a spojujeme s ním všechny dobré vlastnosti.

To platí o lásce heterogenní, pro milování se stejným pohlavím je to jiné. U mužů je to varování před nějakým špatným krokem, rozhodnutím. U žen je to varování před sebeláskou a tím pádem i ztrátou přátel.

A ještě přidáme něco ne o milování, ale o vidění něčeho. V případě vagíny je to projev životních zkušeností a penis značí, že uspějeme v práci i ve svých plánech.

Další výklady snů

Mnoho snů má také nějaký děj, třeba sex na veřejnosti značí obavy o vztahu, o tom, jak partnera přijímá širší rodina. Naše nevěra ve snu je spíš problém očekávání, třeba zásnub, svatby, než návod k uskutečnění. Na druhé straně nevěra partnera napovídá o strachu ze samoty, z opuštění z nejistoty o kvalitě vztahu.

Sex ve snu si lze skvěle užít, ale ne vždy to platí o sexu v reálném životě, proto se vyplatí užívat přírodní doplněk stravy MerliX, který nám zajistí spokojený intimní život.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit