Sex během menstruace

Kategorie: Sex a erotika

Měsíční cyklus u žen není důvodem a ani překážkou v sexu. Faktem však zůstává, že někteří muži s tím mají problém, připadá jim nečistý nebo v krajním případě až odporný. A není tomu tak jen u mužů. Proč je to tak?

Jak na to během menstruace

Na úvod bychom chtěli říci, že sex během menstruace nemusí být nepříjemný, ale není to samozřejmě docela běžná věc. Nicméně nic škodlivého, ani zdraví nebezpečného za tím netřeba hledat. Existuje zde ale riziko infekce rodidel, která jsou v tomto období k infekci náchylnější. V tomto období je třeba dbát na zvýšenou hygienu u žen, i co se sexu týče. Milí páni, nezapomínejte proto, že vaše partnerky jsou v tomto období i v těchto místech citlivější, takže kroťte své vášně.

Některé ženy během prvních dnů trpí bolestmi, které jsou v druhém dnu ovulace nejsilnější a to poslední, co jejich napadne, je právě sex. Trvá to jen den dva a největší bolest ustoupí. A milé dámy, myslete na to, že milování snižuje bolest. Další výhodou během těchto dní je zvýšená citlivost, protože pohlavní orgány jsou více prokrvené. Zvyšuje to samotný požitek z milování a docílíme snadnější a intenzivnější orgasmus. Navíc menstruace skončí dříve díky zmíněnému zvýšenému prokrvení a svalovým křečím při orgasmu. Stojí to tedy za zvážení, zda vyhovět přání partnera na milování i v tomto období nebo mu ho dokonce sama navrhnout. Je však třeba pamatovat, že během  menstruace ztratíme jisté množství krve. Nesmíme tedy zapomínat na ručník, který podložíme pod sebe, či zvážit milování ve sprše.

Většině chlapů krvácení nepřekáží a i oni díky zvýšené vlhkosti procítí sex intenzivněji. Takže směle do toho.

Samozřejmě, protože se stále bavíme o milování, nelze do něj našeho partnera či partnerku nutit. Není však na škodu okořenit si společné chvíle i tímto směrem. Konečně, ani samotný sex při první zkušenosti nebyl to pravé ořechové.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit