Sex po telefonu nemusí být špatný

Kategorie: Sex a erotika

V dnešní moderní době internetu, moderních technologií a možnostech sexu přes web upadá tradiční sex po telefonu. Určitě je to velká škoda, protože tento netypický způsob vzrušení a komunikace může zlepšit či okořenit vztah a přinést něco nového.

Vzrušující sex po telefonu

I ten nejdokonalejší pár a nejjiskřivější sex se po určité době dostane do bodu, kdy přichází rutina, stagnace, přímo řečeno, nuda. Dráždivá slova a vášnivé vzdechy do telefonu. I to je jedna z možností, jak zapálit nový plamínek ve vašem sexuálním životě. Pokud dostanete chuť na sex po telefonu, máte vždy dvě možnosti: první je zavolat své přítelkyni a dohodnout se na tom (ovšem, pokud má zájem) nebo tou druhou možností je využít inzerát a za tuto službu si připlatit.

Pokud se rozhodnete zavolat přítelkyni, můžete si jemně šeptat vzrušující slova, popisovat co máte na sobě, jak si to představujete nebo co byste s partnerkou chtěli dělat. Fantazii se meze nekladou. Tento způsob můžete zvolit i jako předehru. Pokud se rozhodnete pro druhý způsob a tedy zavolat profesionálky, určitě jste v dobrých rukou. Nebojte se, že to zvedne nudný automat s předem nahraným textem, který vypráví dokola vymyšlené pohádky. Profesionální linky obsluhují reálné a zkušené ženy, které vyprávějí to, co chcete slyšet. Řekněte slečně na druhé straně, jak to máte rádi, a ona vám bude vyprávět její příběhy, příhody, ale samozřejmě i vzdychat a jemně se na druhé straně uspokojovat. Můžete jí sekundovat, povzbuzovat ji, vyprávět jí všechny skryté touhy a nápady. Dokonce i ty, se kterými byste se nikdy své partnerce nesvěřili. Nechte se unášet na vlně představivosti. Trochu perverzní? Ale to nevadí, sex je přece i o perverzi, no ne? Nemusíte se stydět, že vás někdo přistihne, a také nehrozí žádné pohlavně nakažlivé choroby či výčitky vaší partnerky, že ji podvádíte s jinou. Sex po telefonu se rozhodně vyplatí zkusit.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit