Není zadek jako zadek

Kategorie: Sex a erotika

Ženské pozadí láká pohledy mužů odpradávna. Zajímavé je však to, že existuje řada typů zadečků, na které můžete narazit. Některé jsou u mužů preferované, jiné jsou zase méně „vyhledávané“, avšak každý jeden má své kouzlo, co říkáte?

Zadeček kostka

Jeho majitelka bývá převážně vyšší postavy s výraznými boky, které nejsou kulaté ale víceméně podlouhlé. Boky z dálky působí jako „rovné“. Zadeček je zformovaný dolů skvěle, avšak po bocích jsou výraznější kyčelní kosti, které vytvářejí dojem kostky. Tento zadeček je velmi rozšířený a u mužů oblíbený.

Zadeček ve tvaru O

Ideál krásy u mužů, pevná pokožka, krásné zformované obě půlky zadku, které jsou velmi kulaté. Z dálky působí, jako dvě oblé písmenka „O“. Každá žena touží po zadečku tohoto tvaru.

Zadeček jako hruštička

Něco podobného ​​jako předchozí typ, avšak v tomto případě jsou boky výraznější a protažené nahoru. Nositelka tohoto zadečku má velmi výrazná stehna a boky, což vytváří dojem široké pánve. Velmi oblíbený typ zadečku, který můžete vidět v upnutých džínách dívek či ve výrazných plavkách. Ženy jsou na tento typ svého pozadí nesmírně hrdé, proto ho ukazují do světa velmi rády.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit